Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

4.9
13 відгуків
Сортування:
Дуже дякую за посилочку)
Все в чудовій якості і швидко прийшло)
Як подруга отримає подарунок, то вже тоді відмічу в історії інстаграм також😁
І приємно здивована міні дракончиком, дякую🥰
Відповісти
Отримала посилку все супер, дякую! Окрема подяка за подаруночок) ❤️
Відповісти
Я ж отримала замовлення і дуже-дуже вам дякую!!!🙈 переживала чи якісний буде матеріал і 3D друк і прям все дуже круто!!!
І ще подаруночок маленький скилетик то так мило!!!
Дякую
Відповісти
Дуже дякую за факевичів! Хлопець в захваті від факевичів, а я в захваті від гармати, дуже дякую😘
Відповісти
Получила посылку, насмеялись от души.
Оберег от злых людей😂 Благодарю, за оперативность
Відповісти
Я вибачаюсь за затримку відгука на Факовича, сьогодні др у людини якій він був замовлений, Факович зробив день😂 дякую Вам всім дуже сподобався і будемо ще замовляти❤️

Відповісти
Факовича задарила подрузі, вона була в полному захваті навіть не очікувала аж такого😁😁😁 дякую за приколи

Відповісти
Ми отримали замовлення. Дякую за швидку доставку. І за подарунчік дякуємо, дуже приємно😊👍👍
Відповісти
Дякую за якісний виріб. Вражений, що кіт такий великий. Було дуже приємно отримати комплімент. Бажаю вашому магазину процвітання!
Відповісти
Нарешті доїхала ваша посилка в Албанию, до нас вам дякую! И за подарунок дякую😊 Бо замовляли малому на день народження, і якраз сьогодні приїхала а завтра у сина день народження!❤️
Відповісти
Отримала шахмати, дуже сподобалися, велике дякую. В реальності вони іще красивіші, а за подаруночки окреме Велике Дякую❤️❤️❤️
Відповісти
Прийшов дуже гарно факович і стильно як по молодіжному, дуже потужно💪💪дякую велике
Відповісти
Отримали! Дякую вам велике, дуже гарно вийшло! І за подарунок дякую! Мило!😍
Вам великих успіхів і натхнення!🔥
Відповісти